KG TRUBKY

KG trubky a tvarovky k instalaci pro svodná potrubí, kanalizační přípojky a odpadní sítě. 

EXPORT ZBOŽÍ PO CELÉ EU

Specializujeme se na export zboží do Německa i celé EU

MINERÁLNÍ VATA

Minerální vata pro izolaci stropů a podkroví za nejpříznivější ceny.

Dnešní společnost vznikla v roce 1996 jako fyzická osoba Jindřich Hossinger. Předmětem činností byl prodej oblečení a stavebních materiálů. V roce 2021 došlo k rozdělení těchto činností a vzniklá firma AHJ se zabývá pouze prodejem stavebních materiálů. Jedná se o rodinnou firmu kde každý zákazník má pro nás cenu zlata  Velkou výhodou naší firmy je flexibilita a rychlost.

Nejsme velká korporátní firma, a proto můžeme vytvořit cenovou nabídku dle vašeho požadavku během pár minut a osobně ji s vámi probrat. Naším cílem je přistupovat ke každému zákazníkovi, jako by byl jediný. Naším know how jsou dlouhodobé zkušenosti a to jak v ČR, tak i v zahraničí. Zákazníkům dodáváme kvalitní materiály za velmi dobré ceny. K případným reklamacím se stavíme čelem a řešíme je osobně. Spokojenost zákazníků je každoročně potvrzována nárůstem našeho obratu i počtu spokojených zákazníků. Klientelu společnosti tvoří zákazníci v tuzemsku i v zahraničí.

 
 Co znamená naše značka pro zákazníky:

  • dlouholetou tradici v oblasti stavebních materiálů
  • jistotu spolehlivosti i tam, kde jiné výrobky selhávají
  • záruku kvalitních služeb: celý proces od objednávky až po její expedici je zajišťován personálem s dlouholetou praxí a zkušenostmi
  • přátelský prostor pro obchodování